Moto Trávniček
Navigace
Sekce

Důvody k nákupu u nás

1. Pro-zákaznický přístup

Zákazník na 1. místě. Vždy se snažíme našim zákazníkům vyhovět a chceme, aby s nákupem u nás, ať už přes e-shop či na prodejně, byli spokojení. A to ve všech směrech! Rádi Vám poradíme, jaké zboží vybírat a na co si dávat pozor. Stačí nás jen oslovit.

S veškerým zbožím, které u nás zakoupíte, Vám rádi pomůžeme a poradíme. Nevíte si rady, jak něco zprovoznit nebo namontovat? Není problém. Stačí nás kontaktovat a my Vám poradíme nebo to uděláme za Vás.

V případě reklamací Vás neodmítneme. Budeme tlačit na servisní střediska, aby reklamaci vyřídily ve Váš prospěch.

2. Česká distribuce

Všechno zboží, které máme v nabídce, je určeno pro český trh. Nestane se tak, že bychom Vám prodali něco, s čím budete mít problémy například na STK (pokud vyloženě není uvedeno v popise produktu NEHOMOLOGOVANÉ).

Všechno zboží pořizujeme od českých oficiálních dovozců a distributorů. Nemusíte se tak bát, že by například olej kupovaný u nás, byl padělaný nebo jinak znehodnocený. U nás máte jistotu, že dostanete to, co jste si objednali.

3. Široký sortiment

V našem e-shopu naleznete doslova vše, co potřebujete na motocykl. Máme aktuálně přes 28 000 produktů na e-shopu a velikou část z toho i skladem. Pokud byste však chtěli cokoliv, co u nás nenajdete, nebojte se nás kontaktovat. Nabídka je natolik veliká, že nemůžeme mít vše na e-shopu, ikdyž 99% veškerého moto sortimentu dokážeme dodat.

4. Víme, co prodáváme

Nejsme další prodejci, kteří prodávají vše možné. Jsme motorkáři, tak jako Vy. Díky tomu víme, co prodáváme a můžeme Vám poradit. Zboží, které nabízíme, sami používáme a tak známe silné i slabé stránky daných produktů.

5. Komplexní starost o zákazníky

Našim úkolem není jen prodat. Chceme spokojené a vracející se zákazníky. Proto Vám pomůžeme s výběrem, montáží, používáním a třeba i s opravami. Máme vlastní servis motocyklů, takže není problém jakékoliv doplňky rovnou namontovat.

6. Problematika

V oboru se pohybujeme již přes 20 let a rukami nám prošla spousta věcí. Pokud máte s čímkoliv problém a potřebujete cokoliv najít, tak Vám to najdeme i dodáme.

7. Záruka vrácení peněz

V případě, že se Vám zboží nelíbí, nepasuje Vám nebo jej prostě nechcete, můžete využít vrácení zboží do 14ti dnů od doručení k Vám. Rádi Vám navrhneme a nabídneme alternativu, jinou velikost nebo Vám prostě vrátíme peníze na účet v co nejbližším možném termínu. Záleží jen na Vás.

8. Pohodlný nákup z domova

Nemusíte chodit nikam do obchodu, stát tam fronty a strávit tam hodiny. Můžete v pohodlí domova nakoupit na našem e-shopu a my Vám zboží dodáme až domů. Pokud si nejste něčím jistí a chcete poradit, tak nám můžete napsat na e-mail a my Vám rádi vše objasníme a poradíme.